Wypożycz kamerę w Otodom.pl - Spotbrowser.com

Wypożycz kamerę w Otodom.pl

Uwaga! Serwis Otodom wycofał program wypożyczalni kamer. W związku z tym postanowiliśmy uruchomić podobny program o którym więcej możesz przeczytać klikając tutaj.

Wypożycz kamerę w Otodom.pl i skorzystaj z narzędzi spotbrowser.com

Otodom.pl w momencie pojawienia się ogólnokrajowych obostrzeń spowodowanych wirusem SARS-COV-2, postanowił wspomóc agentów nieruchomości, umożliwiając im wypożyczenie całkowicie za darmo kamer do zdjęć sferycznych.  Jest to oferta skierowana dla biur nieruchomości i deweloperów korzystających z Otodom.pl co najmniej od 3 miesięcy, którzy przez cały ten okres utrzymywali aktywne ogłoszenia na swoim koncie. Dzięki tej akcji, agenci nieruchomości będą mogli ograniczyć kontakt z potencjalnymi nabywcami, oferując im możliwość przespacerowania się po nieruchomości, dzięki zastosowaniu wirtualnych spacerów. 

Kamerę można wypożyczać ciągiem na okres od 3 do 24 dni, jeśli został dodany materiał w postaci spaceru wirtualnego do serwisu. Jeśli nie , okres karencji to 3 tygodnie.

Wypożyczenie jest całkowicie darmowe. Co więcej, także koszty przesyłki są po stronie Otodom! W przesyłce wraz z kamerą i statywem otrzymujemy etykietę zwrotną, a więc koszty odesłania także ponosi portal!

Na co musisz zwrócić uwagę? Przede wszystkim na to czy przesyłka zawiera kompletny zestaw oraz czy nie jest on uszkodzony. Warto więc sprawdzić przesyłkę przy odbiorze od kuriera. Jeżeli okaże się że zestaw jest uszkodzony (w szczególności kamera), zobowiązany jesteś niezwłocznie powiadomić o tym operatora. Wypożyczający jest odpowiedzialny za stan techniczny kamery w trakcie jej użytkowania. Warto więc zadbać o sprzęt i zwrócić go w stanie w jakim do Ciebie przyjechał. Każda kamera przed wysłaniem jest testowana przez operatora.

Więcej na temat warunków wypożyczenia możesz przeczytać bezpośrednio na stronie zdalnyagent.otodom.pl.

Mam kamerę i co dalej?

Kamera, która wypożyczana jest przez Otodom.pl to Ricoh Theta. Na wyżej wymienionej stronie znajdziesz materiały instruujące jak używać kamerę oraz instrukcję wyjaśniającą w jaki sposób dodać wirtualny spacer do ogłoszenia.

Uzupełniając instrukcje oferowane przez portal, zachęcamy do sprawdzenia materiałów szkoleniowych, które dostępne są w zakładce filmy instruktażowe. Filmy oznaczone numerem 5 oraz 6 dotyczą właśnie tej kamery oraz sposobu jej podłączenia do telefonów opartych o system android oraz iOs.

Oczywiście sama obsługa kamery to nie wszystko. Musisz jeszcze wiedzieć w jaki sposób wykonywać zdjęcia, gdzie stawiać kamerę, jak ustawiać statyw, itp. Te materiały znajdziesz, na naszej stronie pod tym adresem. 

Dodatkowo, każdy z nowych klientów Spotbrowser, może liczyć na darmowe szkolenie online. Wystarczy, że się z nami skontaktujecie.

Mam zdjęcia i co dalej?

Pamiętaj, że w każdym momencie możesz liczyć na nasz suport.

Posiadając zdjęcia, nie pozostaje nic innego jak wykorzystać je do stworzenia wirtualnego spaceru. Takie rozwiązanie oferuje spotbrowser.com. Po zarejestrowaniu się, otrzymasz 30 dniowy darmowy okres testowy. Umożliwi Ci wykonanie 10 wirtualnych spacerów, które będziesz mógł opublikować w swoich ofertach. Dzięki prostemu edytorowi w kilka minut stworzysz wirtualny spacer. Oczywiście na większych nieruchomościach może to zająć kilka minut więcej, ale to naprawdę jest proste.

Pewnie sobie zadajesz pytanie czy trudne jest Tworzenie wirtualnych spacerów?

Przekonaj się jakie to proste!. Dzięki serwisowi otodom.pl oraz oferowanemu przez nas darmowemu pakietowi testowemu, nic Cię to nie kosztuje.

Dołącz do grupy nowoczesnych agentów, którzy wznieśli obsługę klienta na wyższy poziom.

Spacery naszych klientów mają już ponad 1 000 000 wyświetleń. Średni czas oglądania spaceru to około 3 minuty.

Jeśli masz jakiekolwiek obawy, czy poradzisz sobie z technologią. Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i możesz liczyć na nasze wsparcie.

Wypożycz kamerę w Otodom.pl i zarejestruj się w narzędziach Spotbrowser.com

Pozdrawiamy
Zespół Spotbrowser.com

kontakt do nas dostępny jest na tej stronie