Filmy instruktażowe - Spotbrowser.com

Filmy instruktażowe

Filmy instruktażowe to przygotowane z myślą o naszych użytkownikach instrukcje video na temat obsługi narzędzi.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas prezentacje, pełne praktycznej wiedzy, pomogą użytkownikom poznać i zrozumieć sposób działania  narzędzi spotbrowser.com oraz korzyści płynących z ich zastosowania w branży nieruchomości.

Wyjaśniamy jak korzystać z edytora wirtualnych spacerów. Jak obsługiwać klientów za pomocą chatu oraz oprowadzać ich za pomocą narzędzi prezentacji on-line. Jak konfigurować komunikaty, zarządzać swoim profilem. To i wiele więcej znajdziesz właśnie poniżej.

 

1. Wprowadzenie do panelu klienta

Jest to pierwszy film z serii filmów instruktażowych spotbrowser.com ukazujący panel który służy do obsługi klientów oraz edycji i tworzenia wirtualnych spacerów.

 


 

2. Edytor wirtualnych spacerów

Film instruktażowy dotyczący edytora wirtualnych spacerów. W kilka minut przygotujesz swój pierwszy wirtualny spacer dzięki któremu twoi klienci będą mogli zwiedzać nieruchomości oszczędzając twój czas oraz pieniądze.

 


 

3. Insta360 Studio 2019

Film pokazujący jak pobrać, zainstalować i obsługiwać program Insta360 Studio 2019 do obsługi Camer Insta360 One X.

 


 

4. Insta360 ONE X

W tym poradniku tłumaczymy w jaki sposób połączyć naszego smartphona (android) do kamery Insta360 ONE X. W filmie między innymi: pobranie i instalacja aplikacji, połączenie z kamerą za pomocą WiFi, robienie zdjęć oraz export zdjęć na telefon.

 


 

5. Ricoh Theta – Android

W tym poradniku tłumaczymy w jaki sposób połączyć naszego smartphona (android) do kamery Ricoh Theta. W filmie między innymi: pobranie i instalacja aplikacji, połączenie z kamerą za pomocą WiFi, wykonywanie zdjęć.

 


 

6. Ricoh Theta – iPhone iOS

W tym poradniku tłumaczymy w jaki sposób połączyć naszego smartphona (iOS) do kamery Ricoh Theta. W filmie między innymi: pobranie i instalacja aplikacji, połączenie z kamerą za pomocą WiFi, wykonywanie zdjęć.

 


 

7. Insta 360 One R – Omówienie kamery

Film przedstawia sposób montażu i podstawowej obsługi kamery Insta 360 One R.

 


 

8. Insta 360 One R – połączenie z telefonem android

Film przedstawia sposób połączenia telefonu opartego o system android z kamerą. Przedstawia także podstawowe funkcję kamery oraz sposób wykonywania zdjęć.

 


 

9. Insta 360 One R – połączenie z telefonem iOs

Film przedstawia sposób połączenia telefonu opartego o system iOs z kamerą. Przedstawia także podstawowe funkcję kamery oraz sposób wykonywania zdjęć.

 


 

Wkrótce więcej filmów instruktażowych które pomogą Ci poznać narzędzia spotbrowser.com .

Zaglądaj tutaj lub na nasz kanał na youtube.

 

Pobierz zdjęcia do utworzenia wirtualnego spaceru