Co dostajesz? - Spotbrowser.com

Poznaj funkcjonalności Spotbrowser.com

Jako agent nieruchomości zastanawiasz się w jaki sposób usprawnić sprzedaż. Jak dotrzeć szybciej do klienta. Jak oszczędzić czas i pieniądze obsługi nieruchomości. Jak zainicjować rozmowę z klientem który przegląda Twoją ofertę.

Zapoznaj się z narzędziami oferowanymi przez Spotbrowser.com, a wszystko co zostało opisane powyżej będziesz miał na wyciągnięcie ręki

Kreator wirtualnych spacerów

Najprostszy na rynku edytor do tworzenia spacerów, w kilka minut dosłownie każdy kto posiada zdjęcia w formacie 360 (wykonane dedykowaną do tego kamerą), może wykonać wirtualny spacer i opublikować go w swoich ofertach. Kamerę możesz u nas wypożyczyć.

Czat 

Czat jest wbudowany w wirtualny spacer. Klient może napisać do Ciebie bezpośrednio z  wirtualnego spaceru. Dzięki temu masz tylko jeden czat do obsługi ogłoszenia, które umieszczasz w kilku serwisach ogłoszeniowych.  Jeśli Klient wejdzie w Twój wirtualny spacer, po 60 sekundach wyświetlimy mu  formularz kontaktowy i poprosimy, by zostawił Ci swoje dane.

Oprowadzanie online

Klient zobaczy dokładnie ten sam obraz, co Ty.  Możesz sterować obrazem tak, jak Ci będzie wygodnie.  To najnowocześniejsza forma obsługi sprzedaży nieruchomości online.

Profesjonalne wsparcie przy wdrożeniu 

Stworzyliśmy Spotbrowser z myślą o Agentach, którzy chcą podnieść jakość swoich usług i nie lubią marnować czasu. Oferujemy Ci wsparcie przy wdrożeniu narzędzia i później, w czasie korzystania z pakietów.

Ile czasu marnujesz w skali miesiąca na spotkania, które się nie odbywają i telefony, które nie kończą się sprzedażą?