Funkcje - Spotbrowser.com
Zaloguj

Poznaj funkcjonalności Spotbrowser.com

Jako agent nieruchomości zastanawiasz się w jaki sposób usprawnić sprzedaż. Jak dotrzeć szybciej do klienta. Jak oszczędzić czas i pieniądze obsługi nieruchomości. Jak zainicjować rozmowę z klientem który przegląda Twoją ofertę.

Zapoznaj się z narzędziami oferowanymi przez Spotbrowser.com, a wszystko co zostało opisane powyżej będziesz miał na wyciągnięcie ręki

Kreator wirtualnych spacerów

Jest to narzędzie dzięki któremu w klika chwil można stworzyć i opublikować wirtualny spacer. Sposób jest prosty:

1. Zaimportuj zdjęcia sferyczne
2. Połącz zdjęcia za pomocą punktów
3. Zapisz projekt i opublikuj go za pomocą automatycznie generowanego linku url.

Z edytora możesz korzystać zarówno na komputerze jak i urządzeniu mobilnym dzięki czemu wirtualny spacer możesz tworzyć jeszcze w trakcie robienia zdjęć sferycznych.

Komunikator tekstowy (Chat)

Klient zaczyna zwiedzanie. Nagle przychodzi chęć zapytania agenta nieruchomości o kilka szczegółów. Wpisuje swoje imię lub nick i nawiązuje połączenie.

Agenta dzieli już krok od pierwszego kontaktu – otrzymuje komunikat na urządzeniu na którym aktualnie jest zalogowany. Wyświetla się informacja o nowym kliencie oraz nieruchomości w sprawie której klient się kontaktuje.

Po zaakceptowaniu rozmowy automatycznie wyświetlany jest komunikat powitalny który agent może skonfigurować w swoim profilu. Teraz rozmowa może się już rozpocząć a agent może skorzystać z kolejnych narzędzi wspomagających sprzedaż.

Agent nieruchomości jest poza biurem? To żaden problem. Aplikacja mobilna umożliwia odbieranie połączeń nie zależenie od jego miejsca przebywania. Wystarczy że pozostanie zalogowany oraz będzie posiadał aktywne połączenie internetowe.

Komunikator głosowy

Większość urządzeń – smartphony, tablety czy komputery – posiadają wbudowany mikrofon. Dzięki niemu można prowadzić rozmowy głosowe. Dlaczego by go nie wykorzystać?

Jeżeli kontakt został nawiązany, klientowi w okienku chatu wyświetlą się nowe ikony. Jedną z nich jest ikona telefonu która pozwala na nawiązanie połączenia głosowego. Funkcja ta przypomina w działaniu popularne komunikatory internetowe taki jak np. Skype.

W tej formie prowadzenie rozmowy jest znacznie łatwiejsze. W szczególności kiedy agent nieruchomości  zaproponuje prezentacje on-line czyli oprowadzenie po nieruchomości bez odchodzenia od ekranu urządzenia z których klienci się kontaktują.

Prezentacja online

Klient nawiązał kontakt ze agentem – to dobrze, oznacza to że klient jest zainteresowany nieruchomością. A może by tak oprowadzić klienta po nieruchomości w sprawie której się kontaktuje?

Klient oraz agent nie muszą odchodzić od ekranu urządzeń na których prowadzą rozmowę. Wystarczy że agent naciśnie odpowiednią ikonę a prezentacja on-line się rozpocznie. Każdy ruch jaki agenta wykona na swoim urządzeniu zostanie odwzorowany na ekranie klienta. Jeżeli klient zachce coś pokazać agentowi jego ruch także zostanie odwzorowany na jego ekranie. W ten sposób mogą poruszać się po pomieszczeniach wirtualnego spaceru.

To narzędzie w szczególności przypadnie do gustu agentom nieruchomości. Prezentacje on-line pozwalają oszczędzić czas oraz pieniądze ponieważ podczas jednej rozmowy agent nieruchomości może oprowadzić klienta po wielu nieruchomościach nie odchodząc od ekranu urządzenia z którego prowadzona jest rozmowa.

PUBLIKOWANIE 

Sposób publikacji wygląda identycznie jak na słynnym portalu youtube.com.  W odpowiednim miejscu panelu zarządzania lub kreatora wirtualnych spacerów kliknij na opcję „publikuj” a pojawi się okienko z którego wystarczy skopiować link url. Następnie skopiowany link trzeba wkleić w odpowiednim miejscu na stronie.

Po tym etapie okienko z wirtualnym spacerem zacznie się wyświetlać a klienci będą mogli rozpocząć zwiedzanie nieruchomości i co ważne nawiązać kontakt z agentem nieruchomości.

Kopiowany kod url umożliwia operowanie wielkością wyświetlanego okienka. Dzięki temu masz pewność że rozmiar okienka będzie wpasowywał się w ramy strony na której jest publikowany.

W każdej chwili można wyłączyć widoczność wirtualnego spaceru bez konieczności jego usuwania. Dzięki temu w miejsciu w którym wirtualny spacer został umieszczony pozostanie informacja że spacer w chwili obecnej nie jest dostępny a stona internetowa zachowa niezmienny układ dzięki czemu nie bedzie potrzeby modyfikacji stron.