Wirtualny przewodnik

Wirtualny przewodnik jest narzędziem który może w sposób automatyczny oprowadzić użytkownika zwiedzającego nieruchomość. Przechodząc po pomieszczeniach (zdjęciach) zostaną automatycznie wyświetlone komunikaty które poinformują zwiedzającego o atrybutach oferty czy samej nieruchomości.

 

 

 

Aby wirtualny przewodnik mógł wyświetlać się w wirtualnym spacerze, trzeba spełnić kilka warunków:

 

 

  1. Wejdź w edycję wirtualnego spaceru w którym chcesz uruchomić wirtualny przewodnik
  2. Wybierz zdjęcie klikając na miniaturę w dolnej sekcji edytora. 
  3. W prawej części ekranu kliknij i rozwiń sekcję „wirtualny przewodnik”
  4. Kliknij na ikonę „+”
  5. W polu tekstowym wprowadź tekst 

Informację wprowadzasz zawsze dla aktualnie wyświetlanego zdjęcia. Aby wprowadzić informację dla kolejnego zdjęcia, wybierz je z listy miniatur, kliknij na miniaturę tak aby pojawiło się w oknie głównym. 

Powtórz tą czynność co najmniej dla 3 zdjęć.

Wpisany tekst zapisuje się automatycznie.

 

Po wprowadzeniu co najmniej 3 informacji dla 3 różnych zdjęć, możesz opublikować wirtualny spacer. Żeby wirtualny przewodnik stał się aktywny musisz jeszcze go uruchomić włączając w sekcji udostępnij opcję „czat”. 

Dzięki tej funkcji wirtualny przewodnik będzie mógł pełnić  rolę asystenta pozyskującego dla Ciebie numery telefonów osób które są zainteresowane ofertą. 

Pomiędzy Twoimi komunikatami, będą wyświetlane komunikaty „systemowe” w których znajduje się między innymi formularz w którym klient może pozostawić swój numer telefonu. 

Jeżeli klient pozostawi swój numer, przekażemy Ci go w formie powiadomienia które będziesz mógł odczytać po zalogowaniu się na swoje konto w panelu spotbrowser.com. Otrzymasz także powiadomienie email na adres na który zarejestrowałeś konto w naszych narzędziach.


 

Wirtualny przewodnik może zostać opatrzony zdjęciem oraz oraz może przedstawiać się imieniem osoby która obsługuje ofertę przedstawioną w wirtualnym spacerze. 

Aby ustawić zdjęcie profilowe udaj się do sekcji „ustawienia” klikając w prawym górnym rogu ekranu na swój adres e-mail lub nazwę konta. 

Następnie w „danych profilowych” kliknij na obszar przerywany linią oraz podpisany „zdjęcie profilowe”. 

Wybierz z dysku swojego urządzenia zdjęcie. 

Zdjęcie automatycznie zapisze się w profilu Twojego konta. 

Jeżeli wcześniej nie wpisałeś swojego imienia i nazwiska, zrób to poniżej zdjęcia profilowego, a następnie naciśnij na przycisk „zapisz”. 

O tego momentu wirtualny przewodnik będzie wyświetlał się w wirtualny spacerze oraz przedstawiał się Twoim imieniem oraz zdjęciem.