Portale ogłoszeniowe - Spotbrowser.com

Portale ogłoszeniowe

Jak wirtualne spacery SPOTBROWSER.com wyświetlają się na największych portalach ogłoszeniowych?

Spotbrowser współpracuje z największymi portalami ogłoszeniowymi w Polsce.

Oto jak Nasze wirtualne spacery są na nich prezentowane.

 

 

Morizon.pl

Ten portal wyświetla nasze wirtualne spacery w obrębie swojej witryny. Pierwsze co klient ujrzy przy wejściu na ofertę , będzie to właśnie okienko z wirtualną wycieczką. Naszym zdaniem jest to najlepsze stosowane rozwiązanie, a powodem jest fakt że klient praktycznie bez opuszczania miejsca w którym obecnie się znajduje może zwiedzić nieruchomość.

 

 

 

Otodom.pl

Ten portal wyświetla w treści ogłoszenia przycisk który przekierowuje klienta do nowej strony w której pojawia się

wirtualny spacer. Plusem tego rozwiązania jest że spacer otwiera się w trybie

praktycznie pełnoekranowym co oddaje większą swobodę zwiedzania.

 

 

 

 

 

 

 

Nieruchomosci-online.pl

Ten portal, podobnie jak powyższy, także umieszcza nasz wirtualny spacer w postaci linku ale tym razem w formie adresu url który po kliknięciu przenosi klienta bezpośrednio do wirtualnej wycieczki.

 

 

 

 

 

 

Domiporta.pl

Ten portal wyświetla nasze wirtualne spacery w obrębie swojej witryny. Wystarczy kliknąć na dużą ikonę oznaczoną widokiem 360 a oczom klienta ukarze się wirtualna wycieczka po której można dowolnie spacerować jak i kontaktować się z agentami.

 

 

 

 

 

 

 

Obecnie, naszym priorytetem jest aby wirtualne spacery utworzone za pomocą narzędzi spotbrowser.com wyświetlały się na wszystkich portalach ogłoszeniowych związanych z branżą nieruchomości. Abyśmy mogli przyspieszyć ten proces zachęcamy Was abyście zgłaszali takie prośby do portali na których publikowane są Wasze oferty.