Zamów wirtualny spacer spotbrowser.com

Jak skutecznie zaprezentować nieruchomość? Wirtualny spacer jest idealnym rozwiązaniem. Jest to prezentacja wykorzystująca zdjęcia sferyczne, czyli takie na którym widać wszystko, wszystkie ściany, sufit jak i podłogę.

Użytkownik spacerując po wirtualnym spacerze rozgląda się za pomocą myszki lub ruchów palca po ekranie dotykowym. Pomiędzy pomieszczeniami, przenosi się za pomocą kliknięć w punkty przejść. Jeżeli chce sprawdzić szczegóły danej rzeczy znajdującej się w pomieszczeniu, wystarczy że kliknie w przycisk informacyjny. Większość prezentacji właśnie tak wygląda. Oczywiście można na nich znaleźć jeszcze dodatkowe elementy takie jak logo czy dane firmy, opisy tekstowe, floorplany.

Taki wirtualny spacer dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu oraz kamerom sferycznym może wykonać każdy sam. Oczywiście do tego potrzeba trochę czasu, chęci oraz minimalnych umiejętności posługiwania się komputerem oraz urządzeniami elektronicznymi. W przypadku kiedy nie posiadamy kamery sferycznej, niezbędnym jest też, poniesienie kosztu zakupu takiej kamery.

Dlatego jeżeli sam nie chcesz tworzyć wirtualnych spacerów możesz to zlecić profesjonalistom. Spotbrowser.com współpracuje z fotografami działającymi praktycznie w całej Polsce. Co nasi fotografowie mogą Ci zaoferować?

Wirtualny spacer utworzony w spotbrowser.com to nie tylko idealna prezentacja nieruchomości ale także doskonałe narzędzie komunikacyjne i sprzedażowe. W wirtualne spacery spotbrowser.com zostały wbudowane także funkcjonalności których nie spotkasz w żadnej innej konkurencji na świecie, a są nimi:

  • Czat
  • Rozmowy głosowe
  • Prezentacja Online

Funkcjonalności te umożliwiają użytkownikowi rozmowę z klientem za pomocą czatu. Rozmowa może być prowadzona za pomocą tekstu albo za pomocą głosu, np. tak jak na popularnym komunikatorze Skype. Podczas rozmowy można włączyć funkcję prezentacji online, czyli prezentacji polegającej na oprowadzaniu klienta po wirtualnym spacerze. Każdy ruch na ekranie Twojego urządzenia zostanie odwzorowany na ekranie Twojego klienta. Taka prezentacja przypomina prezentacje jaką wykonują pośrednicy nieruchomości podczas spotkania bezpośredniego z tą różnicą że zamiast udawać się fizycznie do nieruchomości, robią tą zza ekranów komputera, tabletu czy telefonu.

Taki wirtualny spacer może zostać opublikowany na praktycznie każdym portalu ogłoszeniowym. Otodom, Domiporta, Morizon czy Gratka.pl na tych i na wielu innych otrzymujesz możliwość opublikowania wirtualnego spaceru dzięki któremu zyskasz nowy kanał komunikacji z Twoimi klientami. Na każdym portalu ogłoszeniowym, przy każdej ofercie będziesz mógł umieścić wirtualny  dzięki któremu w czasie rzeczywistym będziesz mógł porozmawiać z klientem oraz będziesz mógł go oprowadzić po nieruchomości.

 

Jaki jest koszt wykonania takiego wirtualnego spaceru? 

Ceny wirtualnych spacerów spotbrowser.com  zaczynają się już od  150 zł netto.

Oczywiście na cenę końcową wpływają takie czynniki jak miejsce wykonywanej usługi, ilość zdjęć do wykonania jak i dodatkowe usługi takie jak chociażby Home Staging. Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę usługi oraz chcesz nawiązać współpracę z naszymi fotografami zapraszamy do kontaktu z nimi. Wszystkie dane dostępne są pod tym linkiem:

 

Lista rekomendowanych fotografów Spotbrowser.com

 

Masz pytania? W Twojej lokalizacji nie mamy zaprzyjaźnionego fotografa?

Zarekomenduj nas Twojemu fotografowi a otrzymasz 15% zniżki na Twój pierwszy wirtualny spacer wykonany w technologii Spotbrowser.com.
(warunkiem otrzymania rabatu jest nawiązanie współpracy z poleconym przez Ciebie fotografem)