Wirtualny spacer — sprawdź, czy odbiorcy będą chcieli zamieszkać w danym domu

Jak szybko i sprawnie sprzedać nieruchomość? Prawdopodobnie takie idealne rozwiązanie nie istnieje. Ofert na rynku jest coraz więcej, powstają nowe osiedla, domy, bloki, a każde potencjalne miejsce do zamieszkania musi przecież klient zobaczyć na własne oczy. Jak więc zaoszczędzić czas na tym zadaniu, skoro sama prezentacja domu to przecież nieodłączna część sprzedaży? Specjaliści ze SpotBrowser udostępniają wszystkim sprzedawcom nieruchomości narzędzie, które znacznie ułatwi ich zawodowe życie. Sprawdź, jak działa wirtualny spacer i przekonaj się, że to rozwiązanie również dla Ciebie.

Wirtualny spacer — sprawdź, czy odbiorcy będą chcieli zamieszkać w danym domu

Temat spacerów w sieci znany nam jest już od dłuższego czasu. Google Street View działa na podobnych zasadach i umożliwia sprawdzenie danej przestrzeni, zanim faktycznie się do niej wybierzemy. Wirtualny spacer po domu to nowoczesne rozwiązanie, które daje sprzedawcy faktyczny feedback na temat sprzedawanej oferty. Sprawdzając budynek, dom jednorodzinny, poszczególne pomieszczenia kupiec może przekonać się, czy właśnie trafił do wymarzonego domu, czy to miejsce raczej nie jest dla niego. Spacer 3d z jednej strony świetnie pomaga w sprzedaży, bo daje możliwość zapoznania się odbiorcy z przestrzenią bez wychodzenia z domu, a z drugiej strony może dać sprzedawcy konkretne wskazówki co do tego, czy dana przestrzeń faktycznie jest pożądanym dla większości odbiorców obiektem. SpotBrowser to zaś nie tylko aplikacja, która pozwala na samodzielne stworzenie wirtualnego spaceru po wnętrzu, ale także rozwiązanie, które umożliwia bezpośredni kontakt z osobą zainteresowaną.

Oglądaj, czatuj, zdawaj pytania — czyli co inwestorzy mogą zaoferować swoim klientom

Jak przedstawia się proces zaznajomienia klienta z obiektem? Okazuje się, że potencjalny nabywca nie tylko może obejrzeć projekty domów, ale również na bieżąco zadawać pytania i uczestniczyć w prezentacji domu online. To rozwiązanie na miarę naszych czasów, które świetnie pracuje na oszczędność każdej cennej minuty. Czasy pandemiczne nauczyły nas, że większość spraw możemy załatwiać przez internet, dlaczego więc nie można również poprowadzić sprzedaży nieruchomości online? Okazuje się, że rozwiązanie, jakie oferuje SpotBrowser to odpowiedź na zapotrzebowanie zarówno agentów nieruchomości, sprzedawców, jak i potencjalnych nabywców. Nie każdy odbiorca może pozwolić sobie na oglądanie wszystkich domów z publikowanych ofert na żywo. To kosztowne i czasochłonne zajęcie. Spacer wirtualny świetnie zaś sprawdza się w tym wypadku. Właściciele nieruchomości chwalą sobie to narzędzie również z innego powodu. To także możliwość porozmawiania z odbiorcą, tak jakby faktycznie znajdował się aktualnie w miejscu sprzedaży. Kontakt z klientem pozostaje kwestią najważniejszą w procesie sprzedażowym, dlatego udostępniając czat specjaliści ze SpotBrowser nie ufali przypadkowi, zaś dokładnie wiedzieli, po co taką opcję umożliwiają.

Jak powstaje wirtualny spacer i kto może go stworzyć?

Jak się okazuje, wcale nie potrzebujesz specjalisty, aby stworzyć wirtualny spacer 3d, który następnie dołączysz do swojego ogłoszenia. Jednym z ważniejszych i bardziej czasochłonnych zadań koniecznych do wykonania jest zrobienie zdjęć 360 stopni dostępnej przestrzeni. W tym celu najlepiej wykorzystać aparat umieszczony na statywie. Już jedno zdjęcie każdego pomieszczenia w domu wystarczy, aby odbiorca mógł obejrzeć spacer i zastanowić się, czy to właśnie to miejsce, które chciałby kupić i w którym mógłby zamieszkać.

Specjaliści ze SpotBrowser nie pozostawiają swoich klientów samotnie z tym zadaniem i udostępniają im potrzebne materiały, które pomogą w opracowaniu spaceru, a kolejno również w jego udostępnieniu na wskazanej platformie. Jak widać, na tym rozwiązaniu korzysta każda ze stron. Jeśli więc zajmujesz się publikowaniem i przedstawianiem ofert sprzedażowych, postaw na SpotBrowser i zobacz, jak zwiększy się zainteresowanie Twoimi ogłoszeniami.