Prezentacja nieruchomości online w SpotBrowser

Prezentacja nieruchomości online w SpotBrowser

Dzięki interaktywnym prezentacjom nieruchomości online w SpotBrowser, komunikacja
z Klientem nabrała zupełnie innego wymiaru. Takie rozwiązania sprawiają, że ma on do czynienia z jakością prezentowaną wielowymiarowo. Mając przy tym możliwość bezpośredniego kontaktu z osobą, która prezentuje daną nieruchomość. Dlaczego rozwiązanie to jest tak innowacyjne? Więcej o tym, czym jest prezentacja nieruchomości online w SpotBrowser przeczytasz w artykule.

 

Wystąpienie online

Tego typu prezentacja jest już coraz bardziej popularna jako sposób na zaznajomienie Klienta z oczekiwanymi efektami. Na czym polega tworzenie interaktywnych prezentacji? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Żeby przeprowadzić taką prezentacje wystarczy jedynie to, iż Klient w danym momencie znajduje się na chatcie i rozmawia z Agentem. Agent
w danym momencie ma możliwość przeprowadzenia prezentacji online. W praktyce wygląda to w następujący sposób. Klient wchodzi na wirtualny spacer, następnie komunikuje się
z Pośrednikiem, po czym Pośrednik zachęca do oprowadzania online. Jest to niezwykle intuicyjna aplikacja. Pozwalająca na szybką, prostą i jasną komunikację.

Funkcjonalność prezentacji online

Narzędzie sprawia, że teraz możemy rozpoczynać prezentację. Następuje to po naciśnięciu ikonki. Okno prezentacji jest w rzeczywistości wirtualnym spacerem. Oznacza to, że każdy wykonany przez Ciebie ruch zostanie odwzorowany na ekranie urządzenia osoby,
z którą rozmawiasz. Możliwość tworzenia tego typu prezentacji sprawia, że tworzymy bardzo bliską interakcję z Klientem. Z racji tego, że istnieje wybranie opcji rozmowy tekstowej lub głosowej, jesteśmy w stanie odpowiadać na bieżąco Klientowi na nurtującego go pytania. Warto zaznaczyć, że okno prezentacji jest w tym momencie swoistym spacerem. My natomiast nadal możemy rozmawiać z Klientem w sposób najbardziej dla nas dogodny.

Prezentacja nieruchomości online – dlaczego warto?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Dzięki możliwości projektowania oraz tworzenia ze SpotBrowser zaoszczędzisz czas, jak również fundusze na bezpośrednich prezentacjach nieruchomości. Tego typu narzędzia umożliwiają prezentację nieruchomości zza biurka. Możliwość tworzenia ze SpotBrowser pozwala na stworzenie wirtualnego spaceru, opublikowanie go w Internecie, następnie połączenie się z Klientem w trybie prezentacji online. Nic bardziej prostego. Tego typu prezentacja pozwala również na budowanie relacji
z Klientem, poznawać jego potrzeby, jak również prezentować nieruchomości spełniające jego oczekiwania.

 

Widok Agenta, a widok Klienta

Bardzo ważne jest to, że podczas takiej prezentacji zarówno Klient, jak i Agent widzą prezentację w czasie rzeczywistym. Wiąże się to z tym, że widok jest identyczny, w tym samym momencie dla obydwu stron. To funkcjonalne rozwiązanie pozwala uniknąć wielu niedomówień i pozwala na swobodną komunikację.

 

Prezentacja nieruchomości online, czyli rozwiązanie na miarę XXI wieku

W dzisiejszych czasach, coraz częściej cenimy sobie szybkie, profesjonalne i skuteczne rozwiązania. Jednym z nich jest właśnie interaktywna prezentacja w SpotBrowser. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz połączyć i komunikować się z Klientem w najbardziej dogodnym dla Ciebie momencie. Przekazując najważniejsze informacje, obrazując wszystko i ustalając szczegóły współpracy.

 

Korzyści dla Klienta

Istnieje wiele korzyści z takiej formy prezentacji. Główne z nich to między innymi to, iż Pośrednik wychodzi na wprost oczekiwaniom Klienta, któremu bardzo często zależy na tym, żeby zaspokoić swoje potrzeby już podczas pierwszego kontaktu online z Agentem. Dzięki takiej formie współpracy jak najbardziej jest to możliwe. Taka forma współpracy to możliwość bardzo szybkiego zaprezentowania oferty. Taki system pracy pozwala również zbudować markę osobistą Agenta, jako nowoczesnego Pośrednika. Pośrednika wykorzystującego do swojej pracy nowoczesne technologie. Pośrednika na miarę XXI wieku.