Oferta dla inwestorów i prywatnych sprzedawców — wirtualny spacer

Oferty nieruchomości na sprzedaż zasypują portale ogłoszeniowe, które widoczne są w Internecie. Sprzedawcy ścigają się każdego dnia w celu zdobycia uwagi odbiorców i zwrócenia wzroku w stronę ich propozycji. Potencjalny klient może mieć jednak znaczny problem z wyborem. Wszystkie przedstawione rozwiązania są do siebie podobne i choć nieruchomości różnią się między sobą, to ciężko rozpoznać ich największe zalety i poznać ograniczenia przy pomocy ogłoszenia. Specjaliści ze SpotBrowser znaleźli na to rozwiązanie. Sprawdź, jak bez wychodzenia z domu Twój klient może przekonać się do zakupu domu lub mieszkania.

Oferta dla inwestorów i prywatnych sprzedawców — wirtualny spacer  Twojej nieruchomości

Technologia nie zatrzymuje się ani na chwilę, a skoro ma do zaoferowania coraz nowsze rozwiązania, jako przedsiębiorca i inwestor, musisz z nich korzystać. Dlaczego? Ponieważ Twoi potencjalni klienci na pewno już to robią. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i chcąc przyciągnąć jak najwięcej odbiorców musisz znaleźć się przez chwilę na ich miejscu i zastanowić się, jakich propozycji i wytycznych potrzebuje klient, aby ostatecznie przekonać się do zakupu lub podjąć jedno z pierwszych działań ku temu — czyli skontaktować się z Tobą lub Twoim przedstawicielem. Jeśli jesteś inwestorem i posiadasz szereg różnych nieruchomości na sprzedaż, lub jako prywatny sprzedawca planujesz spieniężyć swój dom, lub lokal usługowy, sprawdź, jakie narzędzia udostępnia SpotBrowser. Specjaliści wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zarówno nabywców, jak i sprzedających.

Na czym polega wirtualny spacer?

Jak często zdarza Ci się korzystać z opcji Google Street View poszukując budynku, firmy, lokalu, do którego chcesz trafić? To jeden z najlepszych sposobów nawigacyjnych, dzięki któremu możesz później rozpoznać miejsce, do którego właśnie chcesz trafić. Podobnie działa spacer wirtualny. Twój odbiorca może dokładnie obejrzeć wnętrza oferowanego lokalu, sprawdzić, jak wygląda rozkład powierzchniowy, jakie pomieszczenia znajdują się środku, co jest, a czego jeszcze w nim brakuje. Spacer 3d to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy od razu lubią wizualizować sobie swoją przyszłość.

Jak działa narzędzie, które zostaje dla Ciebie udostępnione?

Największa frajda dopiero przed Tobą! SpotBrowser to narzędzie, z którego korzystasz samodzielnie i również samodzielnie tworzysz spacer. Jak to możliwe? Do wykonania zadania potrzebujesz jedynie zdjęć sferycznych nieruchomości. Wykonane zdjęcia ładujesz na swoim koncie w SpotBrowser i rozpoczynasz zabawę. Łączysz ze sobą zdjęcia, a na koniec publikujesz utworzony produkt.

Kompleksowa obsługa klienta zainteresowanego zakupem

W tym momencie zaczyna się najbardziej przyjemny, a jednocześnie najtrudniejszy etap całego procesu — potencjalny, faktycznie zainteresowany zakupem klient. Po wirtualnym zapoznaniu się z nieruchomością i jej wszystkimi zakamarkami odbiorca na pewno będzie miał kilka pytań, zanim podejmie ostateczną decyzję o chęci nabycia danej nieruchomości. Co w takim wypadku? SpotBrowser umożliwia kontakt z takim klientem udostępniając czat. Osoba oglądająca mieszkanie czy lokal usługowy może w trakcie spaceru napisać wiadomość i dopytać o wszystkie sporne kwestie lub dowiedzieć się o danym miejscu więcej. SpotBrowser to jak widać kompletne narzędzie, które w bezpośredni sposób może łączyć ze sobą sprzedawców, z faktycznymi przyszłymi klientami. Możliwość obejrzenia dokładnie nieruchomości bez wychodzenia z domu to znaczne ułatwienie dla klientów i wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom. Nie ma wątpliwości, że będą oni wdzięczni za dbałość o ich wolny czas i możliwość zdalnego zapoznania się z inwestycją. Jeśli mimo wszystko, będziecie chcieli na żywo spotkać się z klientem — nic nie stoi na przeszkodzie, świat wirtualny nie musi przecież stać w ofensywie do tego realnego. Sprawdź możliwości SpotBrowser i zapytaj specjalistów o dedykowaną ofertę dla Twojej firmy.