Nowoczesne narzędzia profesjonalnego Pośrednika nieruchomości

Nowoczesne narzędzia profesjonalnego Pośrednika nieruchomości. Praca z użyciem aplikacji SpotBrowser

Kim jest nowoczesny Agent nieruchomości? Dlaczego w swojej pracy powinien korzystać
z profesjonalnych narzędzi, jakimi są między innymi prezentacje nieruchomości online? Zapoznaj się  z naszym artykułem i wykonuj swoją pracę bardzo profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem. Bez wątpienia ułatwi Ci to zadanie użycie aplikacji SpotBrowser.

Nowoczesny Agent – kto to taki

Nowoczesny Agent to osoba, która jest profesjonalna w każdym aspekcie działania. Korzysta
z narzędzi, które przyczyniają się do profesjonalizacji jego codziennej pracy. Narzędzi, które pozwalają budować eksperckość, przyciągać Klientów, jak również poszerzać swoje zasoby finansowe. Tego typu działania to także oszczędność czasu w bardzo dużej mierze. Profesjonalny Pośrednik to osoba, która bierze udział w wielu szkoleniach. Wszystko po to, by stale podnosić swoje kompetencje
i wychodzić na przeciw oczekiwaniom Klienta.

Wirtualne narzędzia Nowoczesnego Agenta, a oczekiwania Klienta

Bez wątpienia do narzędzi, którymi powinna posługiwać się taka osoba, zalicza się prezentacje nieruchomości w formie online. Jest to narzędzie marketingowe na marę XXI wieku. W czasach kiedy tak bardzo cenimy sobie rozwiązania pozwalające na oszczędność czasu. Według badań przeprowadzonych przez agencję badawczą IQS na zlecenie Otodom, (którego SpotBrowser jest partnerem), aż 73% Klientów oczekuje prezentacji nieruchomości online. Co więcej te oczekiwania są coraz bardziej rozbudowane. Kształtują się w następujący sposób.

84% badanych potrzebuje przestrzeni na podjęcie decyzji bez presji ze strony agenta. Ponad to, 84% osób, które wzięły udział w badaniach oczekuje, że agent zweryfikuje stan prawny nieruchomości. 83% badanym osobom, zależy na tym, że Agent pomoże
im w negocjacjach tak, by Klient uzyskał jak najkorzystniejszą cenę. 83% badanych oczekuje,
że Agent zapewni bezpieczeństwo transakcji. Zaskakujące jest to, że aż 73% badanych osób wskazało,
że chcieliby, by ich Pośrednik wykorzystywał nowe technologie. Jest to potwierdzeniem tego,
iż współczesny Agent nieruchomości, powinien cały czas podnosić swoje kompetencje oraz wykorzystywać wszelkie narzędzia marketingowe. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom Klienta jak również zasłużyć na miano nowoczesnego Agenta, czyli Agenta XXI wieku. Osobę, która wykorzystuje wszelkie nowości technologiczne do usprawnienia swojej pracy oraz zawierania transakcji z Klientem w szybki, profesjonalny i prosty sposób.

Agent nieruchomości, a opinia Klienta

Według wyżej wspomnianych badań istnieje wiele osób, które nie chcą się wypowiadać na temat pracy współczesnych Agentów nieruchomości. Dlaczego się tak dzieje? Wynika to z faktu, iż tylko 45% Polaków ma pozytywną opinię na temat osób pracujących w tym zawodzie. Warto podkreślić, iż jest to optymistyczny wynik, ponieważ dość duża część osób rezygnuje z usług Pośrednika. Nie zdając sobie sprawy, iż korzystając z porady Agenta nieruchomości może zaoszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy. Przeznaczając zaoszczędzony czas na pracę, czy też inne aktywności. Dlatego tak ważne jest to, by Agenci nieruchomości stale podnosili swoje umiejętności oraz korzystali z takich narzędzi marketingowych, które bez wątpienia podnoszą ich kompetencje i sprawiają, iż stają się oni coraz bardziej wykwalifikowanymi Agentami.

Nowoczesny Agent i prezentacja nieruchomości online

Bez wątpienia jednym z narzędzi, które świadczą o bardzo dużym profesjonalizmie Agenta nieruchomości jest umiejętność posługiwania się prezentacją online. Taki wirtualny spacer umożliwia szybkie i niezwykle efektowne prezentowanie nieruchomości. Sprawiając przy tym, że oferta jest atrakcyjna i wyróżnia się na tle innych. Ponad to, przyciąga zainteresowanie Klienta „tu i teraz”. Skupiając w znacznym stopniu jego uwagę.

Co więcej, specjalnie wbudowana w aplikacji forma chatu, pozwana na szybką komunikację
z Klientem, bez konieczności umawiania się z nim na spotkanie na żywo. Takie rozwiązanie stało się szczególnie cenne w ostatnim czasie. Tak więc rolą profesjonalnego Agenta, czyli nowoczesnego Pośrednika jest przygotowanie jak najlepszej prezentacji, z wykorzystaniem możliwości najnowszych technologii 3D. Właśnie w taki sposób pracują rzetelni, profesjonalni i skuteczni Agencji nieruchomości. Najlepsi Agenci.