Mikołajowy prezent

Mikołaj przyniósł prezenty obecnym a także przyszłym użytkownikom narzędzi spotbrowser.com.

 

Od 6 grudnia 2020 podwajamy Wasze limity miejsca do tworzenia wirtualnych spacerów. Dotyczy to obecnych jak i przyszłych użytkowników.

Zajmujesz się najmem i chcesz posiadać w zasobach wirtualny spacer, aby opublikować go w przyszłości? Chcesz zatrzymać wirtualny spacer, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że będziesz go potrzebować? Jeśli tak to ta zmiana jest bardzo ważna dla Ciebie.

Poniższy przykład pozwoli zrozumieć Ci na czym dokładnie polega podwojenie limitu.

Wykupiłeś pakiet Basic dzięki któremu obecnie możesz utworzyć i opublikować 20 wirtualnych spacerów. Od dnia 06.12.2020 będziesz mógł utworzyć 40 wirtualnych spacerów, natomiast bez zmian pozostaje liczba opublikowanych spacerów w Internecie i dla pakietu Basic to nadal 20 wirtualnych spacerów. Czyli możesz utworzyć 40 spacerów ale 20 może posiadać status „opublikowany”.

 

 

Jeżeli wyczerpiesz limit opublikowanych spacerów, podczas zapisywania projektu pojawi się komunikat (na czerwonym tle):

„Projekt został zapisany ale nie możesz go opublikować ponieważ wyczerpałeś limit aktywnych spacerów. Odpublikuj lub usuń inny projekt aby móc opublikować nowy”.

W takim wypadku musisz zmienić status innego projektu lub po prostu go usunąć. W ten sposób zwolnisz miejsce dla nowo utworzonego wirtualnego spaceru.