Dla kogo jest wirtualny spacer?

Masz do sprzedania działkę, dom lub lokal usługowy? Zajmujesz się sprzedażą nieruchomości zawodowo? Rozwiązanie SpotBrowser może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę i odpowiedzią na ciągły brak czasu spowodowany prezentacją mieszkań wielu chętnym, choć niedecydowanym ciągle klientom. Możliwość stworzenia wirtualnego spaceru z miejsca, które planujesz sprzedać i jego prezentacja online to odpowiedź na zapotrzebowanie zarówno klientów, jak i sprzedawców. Zrób swoim odbiorcom wycieczkę po oferowanych nieruchomościach.

Dla kogo jest wirtualny spacer?

Twórcy SpotBrowser, dzięki prowadzonym badaniom i dokładnemu rozpoznaniu nie mieli wątpliwości, że to oprogramowanie, które pomoże sprzedaż zarówno dom, mieszkanie, jak i lokal usługowy czy nawet pustą jeszcze działkę. To narzędzie, które może stać się podstawowym elementem pracy każdego agenta nieruchomości. Dzięki niemu klient może zobaczyć dostępną przestrzeń bez wychodzenia z domu, zaś sprzedawca oszczędza czas na pokazywaniu jej każdemu odbiorcy, zaś może osobiście zaprosić tych klientów, którzy faktycznie są już wstępnie zdecydowani na zakup. Google Street View wielu z nas przyzwyczaiło do takiego poznawania okolicy i przestrzeni i okazuje się, że świetnie bawimy się korzystając z tego narzędzia. Ostatecznie nic nie zastąpi faktycznego pojawienia się w docelowym wnętrzu i sprawdzeniu jego realnej wielkości i każdego zakątka, jednak pozwala to przesiać nieco odbiorców między tymi, którzy faktycznie są zainteresowani a tymi, którym taka akurat nieruchomość w ogóle nie odpowiada.

Jak działa aplikacja do tworzenia spaceru 3d?

Specjaliści zadbali o to, aby proces tworzenia był nieskomplikowany. Do wykonania wirtualnego spaceru potrzebujesz jedynie zdjęć 360 stopni, które najlepiej wykonać umieszczonym na statywie aparatem. Kolejno za pomocą konta w SpotBrowser zdjęcia można ze sobą połączyć tworząc wirtualny spacer. Gotowy produkt zamieszcza się na swojej stronie lub przy publikowanym ogłoszeniu. Twórcy nie pozostawiają jednak swoich klientów bez pomocy i udostępniają im materiały instruktażowe, dzięki czemu tworzenie spaceru jest jeszcze łatwiejsze.

Oszczędzaj czas i koszty — zarówno swoje, jak i klientów

Praca agenta nieruchomości najczęściej nieodłącznie wiąże się z licznymi pokazami, oprowadzaniem potencjalnych kupców po domu, działce czy lokalu, który jest wystawiony na sprzedaż. To niewątpliwie czasochłonna praca, która wymaga dużej dostępności agenta każdego dnia. Co w przypadku, gdy chcąc sprzedać nieruchomość takiego agenta nie posiadasz i musisz załatwić ten problem osobiście? W takim wypadku usługa, jaką wykreowali twórcy SpotBrowser to rozwiązanie, które sprawdza się w pełni. Nie potrzebujesz zespołu specjalistów, aby zainteresować odbiorców ofertą. Stworzenie wirtualnego spaceru i jego udostępnienie to już część sukcesu. Kolejnym etapem zaś jest zbudowanie więzi z odbiorcą, nawiązanie kontaktu za pomocą czatu. SpotBrowser to narzędzie w pełni kompletne. Służy nie tylko do pokazania dostępnej przestrzeni, ale również sprawdza się w kontakcie z potencjalnym klientem, który w trakcie prezentacji online może zadawać pytania. Tak skonstruowana usługa pozwala na nawiązanie bezpośredniej rozmowy z odbiorcą, który ostatecznie może stać się kupcem.

SpotBrowser to produkt, który odpowiada na zapotrzebowanie użytkowników

Twórcy aplikacji znają dokładnie potrzeby sprzedawców i agentów nieruchomości i dzięki temu mogli stworzyć kompletne narzędzie. Swoje tezy skonfrontowali z osobami, które na co dzień zajmują się sprzedażą, dlatego wiedzieli, czego dokładnie potrzeba odbiorcom i jakich rozwiązań brakuje. Dzięki temu SpotBrowser kierowany jest również do tych, którzy chcą poznać ofertę w sposób kompleksowy. Sprawdź możliwości SpotBrowser osobiście i zyskuj nowych klientów.