Chat, czyli bezpośrednia rozmowa z Agentem nieruchomości

Chat, czyli bezpośrednia rozmowa z Agentem nieruchomości

Chat jest to rozmowa między dwiema lub kilkoma osobami za pośrednictwem Internetu. Tego typu rozwiązania pozwalają nam na rozmowę bezpośrednio z Klientem, w czasie rzeczywistym. Chat, czyli jedna z wielu funkcji wbudowanych w wirtualny spacer. Brzmi imponująco? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Funkcjonalność chatu

Chat jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem ułatwiającym komunikację pomiędzy Agentem nieruchomości oraz Klientem. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest to, iż umożliwia rozmowę w czasie rzeczywistym. W praktyce oznacza to, że osoba zainteresowana daną kwestią otrzymuje bardzo szybko odpowiedź na nurtujące ją pytanie. Jest to bardzo profesjonalny zabieg ze strony Pośrednika nieruchomości. Klient szybko otrzymuje odpowiedź. Co jest bardzo istotne w czasach, gdzie oczekujemy odpowiedzi najszybciej jak to możliwe.

Ponad to, Pośrednik, który używa aplikacji SpotBrowser obsługuje Klientów, którzy wchodzą na spacery, czy też oferty na wielu portalach. W praktyce oznacza to, że za pomocą jednej aplikacji możemy obsługiwać wiele serwisów.

Wirtualny spacer, a wbudowany chat

Dzięki funkcji chatu, która jest wbudowana w wirtualny spacer, zyskujemy zupełnie inny wymiar komunikacji z Klientem. Komunikacji, która jest bardzo ważnym elementem w XXI wieku. Dlatego też w SpotBrowser bardzo istotne jest dla nas to, by komunikować się z Klientem w jak najbardziej dogodny dla niego sposób. Podczas takiej prezentacji jesteśmy w stanie bardzo szybko, rzetelnie oraz profesjonalnie zaprezentować ofertę i odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania.

Zalety chatu

Bez wątpienia bardzo dużą zaletą chatu jest kontakt z drugą osobą w czasie rzeczywistym oraz fakt, iż konwersacje te oddzielone są tematycznie od innych wiadomości. W praktyce oznacza to, że nie mieszają się one z innymi wiadomościami, których bardzo często w ciągu dnia dostajemy dziesiątki, czy też setki. Dzięki tej technologii mamy zwiększenie  w znacznym stopniu skuteczności sprzedażowej. Rozwiązanie to jest niezwykle istotne  w przypadku sprzedaży nieruchomości, a więc usługi dopasowanej bezpośrednio do potrzeb Klienta. Dzięki kontaktowi z Klientem jesteśmy w stanie poznać potrzeby Klienta. Co więcej skraca się czas udzielenia odpowiedzi, ponieważ otrzymuje ją bardzo szybko. Średni czas oczekiwania w mediach społecznościowych wynosi 10 godzin, natomiast odpowiedź na e-mail trwa dłużej niż 12 godzin. To bardzo długo. Korzystając z rozwiązań SpotBrowser skracamy ten czas do minimum. Chat na żywo sprawia, że proces zakupu jest o wiele bardziej wygodny. Tego typu rozwiązanie to zdecydowanie przewaga konkurencyjna. Dzięki chatowi na żywo, możemy dostosować się do oczekiwań Klienta. Może on bowiem zapytać w każdej chwili o rzeczy, które go nurtują. W dodatku otrzyma szybko odpowiedź. Warto dodać, że chat jest dostępny z każdego miejsca na ziemi. Jedyny wymóg to dostęp do Internetu. Żeby komunikować się w ten sposób nie trzeba zakładać biur obsługi Klienta w różnych miastach. Wszystko odbywa się on-line.

Skracanie dystansu

Nie było by to możliwe w tak znacznym stopniu bez kontaktu na żywo. Aplikacja ta ułatwia tego typu zabiegi. Warto zaznaczyć, że takie rozwiązanie skraca dystans Pośrednika z Klientem. Sprawia, że jest on niezwykle profesjonalny, jak również daje możliwość elastycznego podejścia do Klienta. Umożliwia również to, że dana osoba w bardzo szybki sposób może się określić, czy jest zainteresowana kupnem danej nieruchomości, czy też nie. Chat jest więc narzędziem, które pozwala na weryfikację potrzeb.

Chat w XXI wieku

Funkcja chatu, dzięki której możemy prowadzić rozmowę podczas prezentacji nieruchomości on-line to niezwykle funkcjonalna technologia. Pozwala na szybkie i proste sprecyzowanie potrzeb Klienta. Daje możliwość bezpośredniej komunikacji między Pośrednikiem nieruchomości, a Klientem. Wszystko w czasie rzeczywistym, z uwzględnieniem jasności i przejrzystości komunikacji. Śmiało więc można stwierdzić, iż jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku.