Nowe funkcjonalności w panelu spotbrowser.com

Po prawie 2,5 miesiącach pracy, wielu analizom, rozmów i testów mamy dla Państwa nowe funkcjonalności.

To dzięki Wam i Waszym sugestiom nowe funkcjonalności dziś zostały udostępnione w panelu spotbrowser.com. Co się zmieniło? Co się pojawiło nowego? Co poprawiliśmy? O tym piszemy poniżej.

 

1. Nowy wygląd

Chodź brzmi to jak coś dużego, to tak naprawdę chodzi o drobne poprawki kosmetyczne. Cały Panel stał się troszkę bardziej przyjemny dla oka. Mamy nadzieję że i Wam się spodoba 🙂

 

2. Multikonto

Funkcjonalność ta umożliwia działanie wielu agentom w obrębie jednego konta. Czyli kupujesz jeden pakiet a korzysta z niego wielu agentów.

Właściciel konta którego można nazywać administratorem, może przypisać do swojego konta (grupy) tylu agentów ilu zakupił subkont w odpowiednim pakiecie. W zakładce „użytkownicy”  znajdującej się w prawym górnym menu panelu, pod dodaniu ich, będzie mógł sprawdzić, ile dodany użytkownik utworzył projektów (wirtualnych spacerów) oraz wykonał rozmów i prezentacji.

Każdy użytkownik który utworzy wirtualny spacer, może dopisać do niego innych użytkowników ze swojej grupy. Dzięki temu podczas nieobecności jednego z agentów w pracy, inny agent może rozmawiać z klientami przez chat oraz oprowadzać ich po nieruchomości.

 

3. Statystyki

Na liczne prośby, Was, Agentów nieruchomości stworzyliśmy funkcję która pozwoli Wam sprawdzać statystyki utworzonego wirtualnego spaceru. W skład statystyk wchodzą między innymi

– ilość wejść na wirtualny spacer

– ilość kliknięć w chat,

– ilość wykonanych rozmów głosowych

– ilość wykonanych prezentacji online

– średni czas spędzony przez jednego klienta na wirtualnym spacerze

– łączny czas odwiedzić jednego spaceru.

Niestety ale pośpiech jest złym doradcą. Pędząc aby wywiązać się z obietnicy „połowy lipca”, czyli funkcjonalności związanej z multikontami popełniliśmy małe błędy które zakłamują statystki związane z ilością wykonanych rozmów głosowych oraz prezentacji on-line. Bardzo za to przepraszamy i obiecujemy że do połowy sierpnia 2019 funkcja ta zostanie naprawiona 🙂

 

4. Chat – pozostawiona wiadomość

Aby łatwiej było Wam zrozumieć listę chatu, utworzyliśmy nową pozycję, a jest nią  „wiadomość”.

Jeżeli zobaczycie taką pozycję to wiedzcie że klient nacisną na chat i chciał się z Wami skontaktować. Być może także zostawił wiadomość z danymi kontaktowymi do siebie. Bądź czujny!

 

5. Informacja o końcu pakietu

Z naszego niedopatrzenia, często zgłaszaliście się do nas z informacją że Wasze konto wygasło. Przepraszamy ale już bardzo liczne grono agentów nieruchomości korzysta z naszych narzędzi i czasem zdarzy się że pominiemy kogoś w informowaniu o terminach.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was małą ale jak to ważną informacje. Znajduje się ona zaraz nad panelem informującym o stanie zasobów pakietu który wykupiliście. Jest to data oraz liczba informująca o tym ile pozostało dni do końca zakupionego przez Was pakietu. Jeżeli chcecie przedłużyć Ważność konta i termin zbliża się ku końcowi – skontaktujcie się z nami. 

 

6. Usunęliśmy ograniczenie związane z pojemnością konta

Oznacza to że 1 wirtualny spacer może mieć dowolną liczbę scen (zdjęć). Tym samym postanowiliśmy zrobić wielki ukłon w Waszą stronę. Od dnia dzisiejszego nie ograniczamy Was pojemnością konta. Pozostaje tylko ograniczenie liczbą projektów.

Co to dla Was oznacza?

  • Po pierwsze, to że nie ważne ile zdjęć wgracie do projektu. Może być to 5 a może być to 50.
  • Po drugie, nie musicie już kompresować i zmniejszać rozmiaru zdjęć aby zaoszczędzić miejsce. Zdjęcie może być w oryginalnym rozmiarze jakie zrobiła kamera.

 

Co poprawiliśmy ?

Bo wpadki zdarzały się nam już wcześniej 🙂

 

1. Dodawanie logo firmy

Wielu z Was miało problem z wgraniem loga Waszej firmy. Postanowiliśmy usunąć ograniczenia i od dziś rozmiar pliku z logotypem może być dowolny. Nasz system sam dopasuje rozmiar i umieści logo w każdym wirtualnym spacerze

 

2. InfoPunkty

Od poinformowania Was, o infoPunktach już trochę czasu minęło. Nie działały one poprawnie ponieważ umieszczenie infoPunktów już tylko na dwóch scenach powodowało że edytor spacerów się zawieszał. Problem ten został rozwiązany i od dziś, bez ograniczeń możecie korzystać z tego narzędzia.