Branża nieruchomości - Spotbrowser.com

Branża nieruchomości

 

SPOTBROWSER.com

w Branży nieruchomości

 

Fotografia jest jednym z podstawowych elementów wykorzystywanych w budowaniu profesjonalnej oferty przez biura nieruchomości lub deweloperów.

 

Fotografia przykuwa uwagę, rozbudzą emocje, a nie rzadko również determinuje wykonanie telefonu do agenta.
W tym miejscu pokarzemy Ci jak NASZE WYJĄTKOWE ZDJĘCIA usprawniają proces sprzedaży, oszczędzają czas i pieniądze oraz zwiększają atrakcyjność oferty. To właśnie oferuje Spotbrowser.com czyli internetowe narzędzia wspomagające sprzedaż i wynajem nieruchomości.

 

Zwiększ atrakcyjność oferty

Jeżeli jesteś agentem nieruchomości lub deweloperem, to gdzie prezentujesz swoją ofertę? Dla większości z Was to Internet jest podstawowym kanałem wykorzystywanym do pozyskiwania klientów. Publikowane oferty jeśli chodzi o strukturę są bardzo  podobne. Jednak każdy z Was dba o to, aby ich prezentacja była jak najatrakcyjniejsza.

Zdjęcie sferyczne, z którego zbudowane są wirtualne spacery, oprócz tego wszystkiego co oferują zwykłe zdjęcia 2d, dodatkowo angażuje klienta do działania (klikanie, przeglądanie, obracanie), dzięki temu klient bardziej poznaje ofertę, spędza na niej więcej czasu. Potwierdzają to badania, które wskazują, że około 41% klientów, którzy mogą przespacerować się po nieruchomości za pomocą wirtualnego spaceru, w pierwszej kolejności skorzysta z ofert pośrednika który takie spacery wykorzystuje.

 

Oszczędzaj czas i pieniądze

Zwiększenie atrakcyjności oferty to nie jedyny atut stosowania wirtualnych spacerów. Stosowanie ich przyczynia się do oszczędności.

Nasz wirtualny spacer połączony z funkcjami komunikacyjno-prezentacyjnymi, zapewni Ci to, że klient, który przegląda wirtualny spacer będzie mógł się z Tobą skontaktować bezpośrednio z oferty. To daje Ci to co najważniejsze w sprzedaży, czyli zainteresowanego klienta.

Dzięki temu że klient przespaceruje się po nieruchomości i przedstawi mu pełen zarys oferty spowoduje to że szybciej dokona wyboru. Oczywiście wybór nie musi być dla Ciebie pozytywny ale co to oznacza? To że klient podejmie decyzje przed tym jak oboje staniecie w progu oferowanej nieruchomości. Jeśli nawet klient stwierdzi, że jednak nie jest zainteresowany przeglądaną nieruchomością, Ty miałeś możliwość, na tyle poznać tą osobę, aby zaproponować inne nieruchomości, które potencjalnie mogłyby zaspokoić jej potrzeby.
W sytuacji czyli kiedy klient na podstawie wirtualnego spaceru zadecyduje, że chce zobaczyć tą nieruchomość osobiście, da Ci gwarancje że to spotkanie będzie bardziej konkretne.

W tym miejscu zastanówcie się ile tego typu sytuacji mieliście w swojej pracy, że już w progu wiedzieliście, że klient nie jest zainteresowany (Po spotkaniach z agentami, sprzedawcami z waszej branży znamy mnóstwo Waszych anegdot potwierdzających ten problem).

 

Czy są jeszcze inne powody powodujące oszczędność czasu oraz pieniędzy?

Oczywiście. Wykorzystując narzędzia spotbrowser.com będziesz mógł prowadzić rozmowy oraz prezentacje nieruchomości bez wychodzenia z Twojego biura lub będąc w terenie, trasie, itp. Dzięki wbudowanym funkcjom komunikacyjno-prezentacyjnymi będziesz w stanie prezentować nieruchomości na telefonie, tablecie czy komputerze. Każdy twój ruch podczas spacerowania po wirtualnym spacerze zostanie odwzorowany na ekranie urządzenia klienta. W tym samym czasie za pomocą wbudowanego czatu będziesz mógł prowadzić rozmowę tekstową lub głosową. W ten sposób przeprowadzisz klienta przez kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt ofert i wspólnie wybierzecie te które wg. klienta są warte bezpośrednich odwiedzin.

 

Usprawnij proces sprzedaży nieruchomości

Czy jako właściciel czy pracownik nieruchomości dbasz o procesy sprzedaży lub wynajmu? Czy zdajesz sobie sprawę z poziomu kosztów obsługi ofert? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak” to zapewne bez problemu dostrzeżesz korzyści płynące z wykorzystania narzędzi spotbrowser.com w swojej firmie. Natomiast jeżeli odpowiedź brzmi „nie” to już spieszymy z odpowiedzią, dlaczego warto zacząć korzystać.

Jak wspomnieliśmy wcześniej w branży nieruchomości w dzisiejszych czasach kluczową role odgrywa internet. To w tym miejscu prezentowane są oferty wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości. Oferty publikowane są nie tylko na własnych stronach ale także na zewnętrznych portalach. To tutaj pojawiają się pierwsze poniesione koszty. Kolejne pojawiają się na etapie promowania (koszt reklamy), nawiązywania kontaktów (rachunki za telefon) dojazdów do nieruchomości (paliwo). Zastanówcie się jak wygląda obsługa nowego klienta, a jak takiego którego już znacie. Dzięki spotborwser.com, dużo szybciej nowy klient stanie się waszym znajomym klientem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.