Narzędzia wspomagające sprzedaż i wynajem nieruchomości

SPOTBROWSER- wspomaga sprzedaż lub wynajem nieruchomości

W poprzednim wpisie, opisaliśmy czym jest wirtualny spacer, natomiast nasz wirtualny spacer dodatkowo posiada: funkcje komunikacyjne w postaci chatu testowego i głosowego, możliwość przechwytywania obrazu, monitorowanie kto aktualnie przegląda wirtualny spacer. Wszystko po to, aby wirtualny spacer nie służył jedynie do prezentowania nieruchomości, ale przede wszystkim jako narzędzie, które wspomaga sprzedaż.

Co umożliwia NASZ wirtualny spacer?

Jak każdy wirtualny spacer, tak i nasz umożliwia rozglądanie się we wszystkich kierunkach na zdjęciu oraz przechodzenie z jednego zdjęcia do drugiego. Dodatkowo jednak do okienka wirtualnego spaceru dołączyliśmy chat tekstowy i głosowy. Dzięki czemu w oknie przeglądarki klient może skontaktować się z agentem/ sprzedawcą obsługującym daną nieruchomość. Jakby tego było mało dajemy możliwość, aby sprzedawca i klient widzieli ten sam obraz. Kiedy klient obraca się w prawo u sprzedawcy również ten obraz porusza się w tą samą stronę. Jeśli sprzedawca chciałby zaprezentować nieruchomość albo po prostu wskazać coś na zdjęciu, może przejąć kontrolę nad obrazem i od tego momentu jego ruch obrazu odwzorowany będzie u klienta. To wszystko po to, aby jak najpełniej przenieść tradycyjny sposób prezentacji nieruchomości i obsługi klienta ze świata rzeczywistego do wirtualnego.

TAKI WIRTUALNY SPACER MOŻESZ OPUBLIKOWAĆ, GDZIE TYLKO CHCESZ! SPRAWDŹ <-KLIK!

Jak to wygląda w praktyce?

KLIENT

 1. Klient wchodzi na ofertę, gdzie dodaliśmy nasz wirtualny spacer. Ta oferta może znajdować się gdziekolwiek tzn, na portalach ogłoszeniowych, na Waszych stronach firmowych, na portalach społecznościowych, itp.
 2. Klient ogląda wirtualny spacer. Jeśli agent obsługujący daną nieruchomość jest dostępny może się z nim skontaktować tekstowo lub głosowo.
 3. Jeśli klient odpowie na nasze zaproszenie może z Wami rozmawiać lub pisać, a ponadto może być przez Was oprowadzany.
 4. OD TERAZ WSZYSTKO JEST W WASZYCH RĘKACH.

SPRZEDAWCA

 1. Logujesz się do swojego konta na spotbrowser.com poprzez komputer lub urządzenie mobilne.
 2. Tworzysz wirtualny spacer. Pomoże Ci w tym wbudowany kreator, dzięki któremu będzie to bardzo łatwe.
 3. Udostępniasz na swoich ogłoszeniach wirtualne spacery.
 4. Jeśli widzisz, że ktoś aktualnie przegląda wirtualny spacer, możesz wysłać zaproszenie do rozmowy.
 5. Jeśli jakiś z klientów napisze lub zadzwoni do Ciebie na chacie, możesz odpisywać lub odbierać rozmowy. W jednym momencie możesz obsługiwać tylu klientów ilu będziesz w stanie.
 6. Podczas rozmowy widzisz co aktualnie przegląda Twój klient, możesz poruszać jego obrazem widząc cały czas to co on.
 7. Jeśli wszystko idzie po Twojej myśli przechodzisz do kolejnego etapu sprzedaży, jeśli nie to podsyłasz link do kolejnego ogłoszenia z wirtualnym spacerem i rozmawiacie na jego temat.

Dostępność

Ogromną zaletą Spotbrowser jest jego dostępność. Spotbrowser.com został tak zaprojektowany, abyś mógł go używać, gdziekolwiek tylko chcesz, wystarczy, że będziesz miał dostęp do internetu. Podobnie jest z Twoimi klientami, którzy mogą przeglądać wirtualne spacery i korzystać z wszelkich jego możliwości na komputerze lub urządzeniach mobilnych.

Chcielibyśmy, aby Spotbrowser stał się dla Was ważnym elementem codziennej pracy, które wspomaga sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Dlatego jeśli macie jakiekolwiek sugestie co do rozwoju naszego produktu, to proszę piszcie do nas.

kontakt@spotbrowser.com