Dlaczego Spotbrowser?

Kiedy spotykamy się z naszymi klientami, staramy się poznać mechanizm funkcjonowania ich biznesu. Co do zasady to biura nieruchomości, czy deweloperzy działają w podobny sposób. Zdobyte oferty ogłaszają w ich opinii w najefektywniejszych kanałach komunikacji, obsługują klientów telefonicznie lub osobiście w swoich biurach oraz prezentują osobiście oferty. Takich banałów można by napisać jeszcze więcej.

Co różni firmy z branży nieruchomości?

Podstawową różnicę jaką my zauważyliśmy to PASJA i WIEDZA. Według. nas to te dwa elementy sprawiają np., że obsługa klientów jest lepsza lub gorsza, prezentacja oferty bardziej zachęcająca lub mniej, sposób zarządzania firmy bardziej efektywny lub mniej.

Jak to w życiu- nie ma tylko czarnego i białego. Podobnie jest z funkcjonowaniem firm z branży nieruchomości. Największy odsetek firm, to firmy, które są pomiędzy tym skrajnymi wartościami.

Jeśli do słów Pasja i Wiedza, dodajemy trzeci brakujący element KLIENT to otrzymamy odpowiedź, dlaczego tak jest.

Z jednej strony słyszeliśmy już slogany „klient jest najważniejszy i robimy wszystko, żeby go jak najlepiej obsługiwać”, natomiast rzeczywistość jest taka, że wchodząc na stronę pośrednika, widzimy, że strona jest nieczytelna, nie skaluje się odpowiednio do widoku mobilnego, dane kontaktowe są nieaktualne! W takich przypadkach kim rzeczywiście jest dla takiej firmy klient?

Z drugiej strony poznaliśmy już kilka takich osób, gdzie pasja i wiedza były ukierunkowane na obsługę klienta. Poziom obsługi był bardzo wysoki, a to dawało się odczuć poprzez to, że klient dla niego jest rzeczywiście najważniejszy. Tego typu osoby dbają o każdy detal zarówno w kwestii budowania firmy i  jej zarządzania, a także pozyskiwania i obsługi klientów. Dodatkowo ich działania poparte są wiedzą i znajomością mechanizmów przyczynowo-skutkowych zapewniając długofalową skuteczność działania.

Znaczenie Internetu

Naturalnym jest, że klient się zmienia. Obecnie funkcjonuje on w ciągłym niedoczasie i zabieganiu, przenosząc kolejne sfery życia do Internetu.

Internet pozwala niwelować pewne bariery (np. miejsca, czasu, dostępności)

Coraz częściej dokonujemy poważnych decyzji z przed komputera. W bankowości jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie wzięcia kredytu hipotecznego bez wizyty w oddziale, zakupu samochodu bez odwiedzenia salonu lub komisu, zakupu mieszkania, które jeszcze się nie zaczęło budować (kupno projektu), a teraz to coś normalnego. Taki jest trend zmian.

Właściciele firm, osoby decyzyjne, które to rozumieją osiągają ogromną przewagę na rynku. Taką przewagę można osiągnąć w każdej chwili, ciężko jednak o sposoby jak tego dokonać, ponieważ Internet i nowoczesne technologie bardzo szybko zmieniają wypracowane rozwiązania.

Dlaczego spotbrowser?

Jako Spotbrowser, nie chcemy wprowadzać rewolucji na rynku nieruchomości. Nie mówimy, że do tej pory robiono wszystko źle, a tylko dzięki nam można skutecznie prowadzić firmę w branży.

Budując wspólnie z Wami nasz produkt, chcemy pomóc w ewolucji Waszych firm. Staramy się wejść w buty Wasze i Waszych klientów, stojąc z boku i wypracowując najlepsze rozwiązanie, które doprowadzi do sytuacji WIN WIN.

Wirtualny spacer, chat tekstowy i głosowy, prezentacja online, połączone w jednym oknie zapewnią możliwość budowana relacji Klient-Sprzedawca, która przyniesie szereg korzyści dla obydwu stron.

Sprawdźcie jakie to proste: https://spotbrowser.com/demo-oferty/