Czy wirtualny spacer rozwiewa wszystkie wątpliwości klientów?

W sprzedaży liczy się pierwsze wrażenie, cechy użytkowe produktu, wysoka jakość świadczonych usług, promocyjne ceny — ilu ankietowanych, tyle odpowiedzi. Na kompletny produkt, który ma zostać sprzedany odbiorcy składa się wiele czynników. Jak się okazuje jednak czasami wystarczy oczarować klienta jednym z nich, aby zdobyć jego zainteresowanie i zaufanie. Specjaliści ze SpotBrowser przekonali się co do tego, że właściwa obsługa potencjalnego klienta jest kluczem do sukcesu.

Każdy klient chce zobaczyć nieruchomość — co teraz?

Lubimy obejrzeć, dotknąć, sprawdzić to, co zamierzamy kupić. Nie inaczej sprawa wygląda z zakupem nieruchomości. Potencjalny odbiorca musi zobaczyć przestrzeń, której zakup planuje. Pokazywanie nieruchomości klientom to zadanie, które niewątpliwie zabiera agentom nieruchomości i sprzedawcom najwięcej czasu. Można go jednak znacznie zaoszczędzić. SpotBrowser udostępnia swoim klientom narzędzie, dzięki któremu samodzielnie mogą zająć się stworzeniem wirtualnego spaceru po oferowanej nieruchomości. Zwiedzanie i pokazywanie przestrzeni nigdy nie było więc łatwiejsze. Czy jednak takie rozwiązanie wystarczy potencjalnym klientom? Oczywiście ci realni odbiorcy, którzy faktycznie zainteresują się ofertą będą mogli zobaczyć przestrzeń na własne oczy. Spacer pozwala jednak na odsianie tych klientów, dla których mieszkanie czy lokal okaże się za małe, zbyt duże, niedopasowane do potrzeb. W ten sposób będą mogli sprawdzić miejsce bez wychodzenia z domu i ocenić, czy chcą poświęcić mu więcej czasu.

Czy wirtualny spacer rozwiewa wszystkie wątpliwości klientów?

Wycieczka po wnętrzach i panoramiczny obraz przestrzeni nie zawsze odpowie na wszystkie pytania potencjalnego kupca. SpotBrowser również w tym wypadku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i w swoim oprogramowaniu udostępnia również czat. Możliwość aktywnego zadawania pytań w trakcie oglądania obiektu to dopełnienie prezentacji przestrzeni w swojej najczystszej formie.

Produkt, który powstał we współpracy z agentami nieruchomości

Spacer wirtualny i możliwość jego samodzielnego wykonania to produkt i usługa kompletna. Specjaliści mają co do tego pewność, ponieważ do jego stworzenia przyczynili się sami zainteresowani, czyli agenci nieruchomości. Tworząc aplikację autorzy poznawali potrzeby realnych sprzedawców, starając się odpowiedzieć na nie za pomocą oprogramowania. Rozmowy z agentami nieruchomości, ale i rozpoznanie potrzeb tych, którzy samym zakupem się interesują, pozwoliły stworzyć dedykowane rozwiązania. Sam pomysł poznawania przestrzeni za pomocą udostępnionej online panoramy wykorzystuje przecież Google Street View, dzięki któremu możemy poznać miejsce, do którego się wybieramy, dokładnie sprawdzić trasę i określić nawet, w którym miejscu znajduje się wejście do danego budynku. Wirtualny spacer stał się odpowiedzią na potrzeby zaoszczędzenia znacznej ilości czasu w trakcie naszego napiętego grafiku.

Poszukujesz dedykowanych rozwiązań, aby przyciągnąć potencjalnych klientów i móc nawiązać z nimi realny kontakt? Wypróbuj SpotBrowser i pokaż światu, co masz do zaoferowania.